this is a text
کاردک فلزی دسته چوبی

کاردک فلزی دسته چوبی

لیسه اعمال رنگ و روغن چوب

لیسه اعمال رنگ و روغن چوب

کاردک واک لانگ

دسته ای لاستیکی برای کاردک مدل 53503 در نظر گرفته اند تا کاربر کمتر احساس خستگی کند. کاردک نقاشی از ابزارهایی است که همواره در کنار دست نقاش های ساختمان قرار دارد؛ کاربرد بالای این ابزار دلیل این موضوع است.
this is a text
‎ریال2٬800٫00
موجودی: موجود
کد کالا
0117
دسته کاردک مدل 53503 محصولی از شرکت «واک لانگ» (walk Long) است. این کاردک در نقاشی ساختمان کاربرد فراوانی دارد. از این محصول برای صاف کردن سطوح، شکافتن گچ، حالت دادن گچ و بسیاری از کارهایی که در نقاشی انجام می دهند، استفاده می کنند. این کاردک دارای تیغه ای با پهنای 30 میلی متر است. در اصطلاح به این محصول شرکت واک لانگ کاردک شماره 3 هم گفته می شود. به کمک کاردک می توان گچ های روی سطوح را شکافت و یا در زمان گچ کاری از کاردک برای حالت دادن گچ استفاده کرد. همچنین برای صاف کردن سطحی که برای نقاشی نیاز به بتونه کاری دارد، از کاردک استفاده می کنند. کاردک ها همچون قلم موی نقاشی، با توجه به پهنای تیغه شماره بندی می شوند. عرض تیغه برحسب سانتی متر معادل شماره ی کاردک است. شرکت واک لانگ در تولید و عرضه گونه های مختلف ابزاردستی فعالیت دارد. محصولات این شرکت از لحاظ کیفیت سطح چندان بالایی ندارند اما قیمت آن ها قابل قبول است.
اطلاعات بیشتر
کد کالا 0117
کشور سازنده چین
کارخانه تولید کننده واک لانگ
شرایط نگهداری بعد از مصرف با حلال مناسب شسته شود
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کاردک واک لانگ
امتیاز شما
شستشوي وسايل پس از اتمام كار، دستها، ابزار آلات رنگ آميزي يا مواد ريخته شده بر روي زمين را با حلال وايت اسپريت شسته و خشك نمائيد. در هنگام استفاده از حلال از دستورالعملهای ایمنی کارخانه سازنده پیروی نمائید.
نكات ايمني و شرايط نگهداري محتویات ظرف را در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهويه مناسب نگهداری نمائید. بعد از مصرف، درب ظرف را محکم ببندید. بهترين زمان مصرف در صورت رعايت شرايط انبارداري مناسب تا 36 ماه پس از تاريخ توليد مي باشد. در هنگام اعمال پوشرنگ، از تهویه و ماسك مناسب استفاده نموده و در صورت امکان دربها و پنجره ها را باز بگذارید دستها را پس از استفاده بشوئید. در صورت بلعيده شدن يا تماس با چشم ( پس از شستشو با مقدار زياد آب ) به مراكز پزشكي مراجعه كنيد.

مشتری گرامی میزان واقعی پوشش انتخابی شما بستگی به جریان هوا، دمای محیط، میزان رطوبت ، ضخامت و تعداد لایه ها دارد بنابراین پیشنهاد میشود از توصیه های کارشناسان رنگ بازار بهره مند شوید.